רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

איך אומרים, מזרן או מזרון?

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

מזרן או מזרון - תגידו פולירוןאיך אומרים, מזרן או מזרון?

זה נכון, פולירון זרקו פה "פצצה לאויר" והרבה אנשים, חצי דקה אחרי שהפרסומת הזו מופיעה בערוץ 12 , ניגשו למחשב וחיפשו, איך באמת אומרים, מזרן או מזרון?!?אז נחסוך לכם את קריאת כל הידיעה הזו שבכלל עוסקת במזרני פולירון ונגלה לכם שאומרים מזרן ולא מזרון. לא סתם לאתר שלנו קוראים mizran.co.il …אם תחפרו באינטרנט, תיכנסו לפורומים ללשון, לדף האקדמיה ללשון וכד', תוכלו לראות שהמילה התקנית הינה מזרן שמופיעה עוד במשנה, המילה מזרון לעומת זאת, כנראה שבמקורה היא משתלשלת ממסורת הגייה אשכנזית. חלק מהחוקרים טוענים שלקמץ באות ר' מתייחסים כקמץ קטן ואז הוגים אותו רו (עם חולם).אבל מה שבאמת חשוב זה מה עשו פה פולירון? מדובר בפרסומת פשוטה מאוד בעלת שקף אחד בלבד ואורך מופע של 5 שניות שמופיעה בפריים טיים ולכאורה לא אמורה להיות אפקטיבית במיוחד. אבל הפרסומת הזו יצרה באזז ציבורי ואפילו אצלכם בבית, בזמן שהפרסומת הזו הופיעה, התחלתם להתווכח בניכם על השאלה " איך אומרים, מזרן או מזרון?", אחד מיכם שלא נכנע לאחרים, לא התעצל, קם, נכנס לאינטרנט וחיפש תשובה מוסמכת, ואז הגיע אלינו, אנחנו סיפקנו לכם תשובה ואפילו לינק לרכישת מזרוני פולירון למקרה שמעניין אתכם…
אז הבנתם כבר איך אומרים, מזרן או מזרון? פשוט תגידו פולירון!!

מפעל פולירון

ואם כבר נתכנסנו כאן, חיפשנו אם אומרים מזרנים או מזרונים , הרשו לי לנצל את המעמד ולספר לכם בקצרה על מפעל פולירון:

מפעל פולירון הוקם עוד בשנת 1971 כמפעל לייצור מזרנים אורטופדיים. הייחוד של המפעל הזה בכך שעד אותה תקופה, רוב רובם של המזרנים הנחשבים, היו מזרני קפיצים. חברת פולירון רכשה פטנט מחברה שמעבר לים והחלה לייצר מזרנים עם סלאטים אורטופדיים. אותם סלאטים היו פסי ברוחב של כ-4 ס"מ שנתפסו אל דפנות המזרון והוכנסו בתוך שכבות הספוג. הסלאטים הללו נועדו למנוע את שקיעת המזרן ואכן הצליחו.

בהתחלה היו חבלי לידה, לציבור בישראל היה קשה לקבל את השינוי, אולם עם הזמן, המפעל הלך והתרחב הן בגלל שהציבור בארץ החל להבין שמדובר במזרנים איכותיים וטובים עם 15 שנות אחריות והן בגלל שהמפעל הקודם נשרף. המפעל החדש נבנה באזור התעשיה הדרומי באשקלון, שם הוא קיים עד היום.

כיום חברת פולירון מייצרת מזרנים אורטופדיים, ללא קפיצים, עם קפיצים מבודדים וגם עם קפיצים רגילים. כמו כן לחברה יש ליין שלם של ספות נוער, מיטות וחצי, ספות אירוח נפתחות, מיטות מתכווננות, בסיסי מיטה וגם כריות. והכל במפעל אחד! פולירון!

אז עכשיו אתם מבינים מדוע אומרים פולירון במקום מזרן או מזרון…

מידע מקצועי
admin

איך בוחרים מזרן?

איך בוחרים מזרן? זהו, הגיע הזמן להחליף את המזרן הישן שלכם ואיתו השאלה: איך לבחור מזרן שיתאים במיוחד עבורכם? מזרון לטקס? מזרון ויסקו? מזרון קפיצים

קרא עוד »

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter