רק מזרנים - תמונה ראשית

המזרן הכי טוב!

על מה נדבר במאמר זה?

קריטריונים לבחירת המזרן הכי טוב.

ראשית, נשאל את עצמנו, מה עושה מזרן למזרן הכי טוב? האם זה שהוא הכי נוח? הרי זה אינדיבידואלי ומשתנה מאדם לאדם. האם זה שהוא הכי יקר או הכי זול ? הרי גם פה המחיר הוא יחסי. ישנם אנשים שמחפשים מזרן חדש וכאשר הם יוצרים קשר טלפוני עם הנציג, הם אומרים לו שהם לא רוצים להתפרע, ולכן מקציבים למזרן גג 5,000 ₪, ואחרים אומרים: “אנחנו מחפשים מזרן טוב ואיכותי וחשוב לנו להשקיע ולכן תמליץ לנו על מזרן עד 2,000 ₪. מסתבר שגם זה לא המדד לבחירה נכונה.

ומה לגבי המותג? אולי אם נבחר את המזרן בעל הפירמה הכי מוכרת, הוא יהיה המזרן הכי טוב עבורנו? לא בטוח. ישנן חברות שמשקיעות בפיתוח המזרנים שלהם ובשיפורם המתמיד וישנן חברות שמעדיפות להשקיע את הכסף שלהם בפרסום, אז מי אמר שלהם יש את המזרנים הכי טובים, לדעתנו, אולי הפוך…  הסתבכתם? שאלה אחרונה!

אולי “המזרן הכי מומלץ” הוא המזרן הכי טוב? יכול להיות, שכן. אם 30 אנשים שונים ממליצים על מזרן אחד, כנראה שהוא מתאים לרוב האנשים, אבל אם למזרן הזה יש 2 דרגות קושי לבחירה, באיזה אחת מהם לבחור?

רק מזרנים - תמונה ראשית

האם קיים מזרן כזה?

כנראה שכן. צריך רק לדעת מה לחפש.

אז בואו נראה מה היה לנו עד עכשיו: מותג מזרן, מחיר מזרן והמלצות על מזרן. כנראה שהמזרן העונה להגדרה המזרון הכי טוב בארץ או הכי טוב בעולם, הוא שילוב של כל הקריטריונים ביחד:

  1. חשוב שהמזרן יהיה ממותג ידוע, לאו דווקא מותג מפורסם, אבל חשוב שנדע שהמזרן הינו

מזרן כחול לבד המיוצר בישראל.

  1. המזרן הכי טוב חייב להיות המזרן הכי מומלץ? כנראה שכן, חוכמת ההמונים תמיד עובדת ואם נכנסתם לאתר זאפ, בחרתם את המותג המועדף עליכם, השלב הבא הוא לחפש טוב בכל הדפים ולקרוא את ההמלצות של הגולשים על המזרנים השונים, כנראה שהם לא יטעו.
  2. מחיר למזרן – האם המזרן הכי טוב הוא גם המזרן הכי זול או הכי יקר? מה שחשוב זה “התמורה לכסף”. אחרי שפעלתם בהתאם לסעיפים לעיל (לפי סדר הופעתם או להיפך) כל אחד יחפש מזרן שיתאים לכיס שלו. מזרונים מומלצים חייבים להתחלק לקטגוריות של מחיר, לכל סכום יש את המזרן המתאים לקטגוריה שלו. ובואו נחדש לכם משהו שאולי לא ידעתם: בהתחלה, איכות המזרן עולה עם המחיר שלו, אבל ממש אין צורך להשקיע במזרן 190/140 יותר מ- 4,500 ₪, אם אתם רוצים, תשקיעו, אבל אתם רק תשתיקו את המצפון שלכם, לא את כאבי הגב, האחרונים יפתרו גם בפחות כסף…
המזרן הכי טוב!

לסיכום:

מזרן טוב תלוי במספר קריטריונים: מחיר, מותג והמלצות אמיתיות של גולשים שרכשו את המוצר.

אם אתם מחפשים את המזון הכי טוב עבורכם, תבדקו, תקראו, תלמדו ורק אז תבחרו! אתם הולכים “להתחתן” עם המוצר הזה לפחות 8 שנים, אז תשקיעו, לא רק כסף, גם קצת זמן, ללמוד.

ועכשיו קצת עזרה מאיתנו:

אם אתם רוצים ללמוד על “איך בוחרים מזרן“: לחצו כאן.

אם אתם רוצים להבין “מה הוא לטקס ומה הוא ויסקו“, לחצו כאן.

אם אתם רוצים לקרוא מאמר יפה על “עצות מדעיות לשינה נכונה ובריאה“, לחצו כאן.

אבל אם אין לכם כוח לקרוא מאמרים ואתם רוצים עזרה מהירה עם מזרן איכותי מומלץ וטוב, לחצו כאן.

 

אהבתם? שתפו!

מאמרים שעשוים לעניין אותך

ספת אירוח אשל
מיטות וידר – רהיטים מבית טוב

וידר מיטות – מיטות נפתחות, ספות נוער ואפילו מיטות לחדר שינה הורים ומיטות מתכווננות, וידר מיטות מתברגת גבוה בתחום השינה בישראל

מזרון מומלץ לכאבי גב

– איזה מזרון מומלץ לכאבי גב? האם יש מזרון מומלץ לבעיות גב? אם כן, מה כל כך מיוחד בו ואיך הוא יכול לעזור לכם? ובכלל איך מומלץ לכם לישון עליו…

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן? רכישת מזרנים היא לא רכישה רגילה. לפני שנפרוש לפניכם את משנתנו בנושא רכישת מזרנים, נקדים ונספר לכם כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן…

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם