רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

חשיבות בסיסי מיטה

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

על חשיבותם של בסיסי מיטה

לאחר שעברנו את השלב החשוב ביותר של בחירת מזרן איכותי המתאים לתמיכה בגופנו, חשוב לוודא כי נמצא בסיסי מזרן המתאימים למזרן שלנו ולצרכים שלנו הן מבחינה מעשית והן מבחינה עיצובית. בסיסי מיטה מהווים רכיב חשוב בשמירה על המזרן שלנו וכן, תורמים לאיכות השינה ולבריאות שלנו. הנה כמה סיבות שבגללן חשוב ורצוי להשקיע באותם בסיסי מיטה איכותיים ומתאימים.

בסיסי מיטה מסייעים בשמירה על המזרן

אחד התפקידים החשובים ביותר של בסיס המיטה הוא לבודד את המזרן ולסייע בשמירה על מבנה המזרן. בידוד יעיל של המזרן מהרצפה יסייע בשמירה על המזרן מפני לחות ויאפשר איוורור מתמיד של גוף המזרן. 

כמו כן, התמיכה המסופקת על ידי בסיסי מיטה מונעת מהמזרן לשקוע ולהתעוות, גורם המבטיח חיים ארוכים יותר למזרן ושינה נוחה יותר. בנוסף, כאשר אנחנו מבצעים פעולות יומיומיות כגון שטיפת הרצפה, המזרן עלול להנזק באופן משמעותי או להתלכלך, בסיסי מיטה מאפשרים לנו לשכוח מדאגות אלו.

בסיסי מיטה מספקים תמיכה לגוף

בנוסף לשמירה על המזרן, בסיסי מיטה מספקים תמיכה נוספת לגוף האדם, היות והם מאפשרים יציבות של המזרן וכן קובעים לו משטח יציב. 

משטח זה מאפשר לנו לישון עם גב ישר, ללא מהמורות ובליטות העלולות להפריע את מנוחתנו. כמו כן, בסיסי מיטה מאפשרים תמיכה אחידה ומפוזרת בכל חלקי הגוף. בנוסף, בסיסי מיטה חשובים משום שהם מספקים בידוד מהקור הבוקע מהרצפה, קור זה עלול להפריע לשינה רצופה, ובעונות קרות במיוחד אף לגרום להצטננות ומחלות שונות.

בסיסי מיטה מהווים חלק אינטגרלי מעיצוב החדר

המראה של מזרן שוכב על הרצפה הוא אינו מהמלבבים ביותר והרבה פעמים גורם לחדר שינה מושקע להראות מוזנח. בסיסי מיטה מאפשרים לנו לסדר את החדר, להקנות לו מראה מיוחד ולהתאים את המיטה שלנו לאופי העיצובי של החדר. 

חשוב לציין כי במקרה של חדרי ילדים, ניתן להשתמש בבסיסי מיטה מיוחדים ויצירתיים כגון מיטת קומותיים החוסכת מקום או מיטות המעוצבות בצורות שונות כגון מכוניות או רכבות. כמו כן, בסיסי מיטה יכולים להכיל גם ארגז מצעים או שטחי אחסון יעילים אחרים.

בסיס למיטה יכול להגיע עם ארגז מצעים או בלעדיו, ויכול להגיע עם מגוון רחב של ראשי מיטה מעוצבים. כמו כן, בסיס למיטה יכול להגיע עטוף בבד זהה למזרן (ולכן כדאי לרכוש אותם מאותו יצרן), או בבדי מיקרו או נובה – בדים דוחי כתמים. ניתן גם להשיג את הבסיס למיטה עטוף בדמוי עור, ובכך מקנה למיטה יוקרה.

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

בברכה
צוות רק מזרנים – www.mizran.co.il – 1800-467-454

בסיסי מיטה

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter