רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

מזרן ושינה

רכישת מזרנים היא לא רכישה רגילה. לפני שנפרוש לפניכם את משנתנו בנושא רכישת מזרנים, נקדים ונספר לכם למה השקעת זמן ברכישת מזרנים חשובה כל-כך.

"שינה טובה לגוף בריא ונפש בריאה" כפי שאתם לבטח יודעים, תחום השינה העסיק בשנים האחרונות את מיטב החוקרים והממצאים לא הפתיעו במיוחד: לשינה איכותית ומספקת אין תחליף ולה השפעה רבה על תפקודינו במהלך היום.
במזרנים החדשים הנמכרים כיום בחנויות הושקעו מאמצים רבים בפיתוח ובייצור המזרן האופטימלי על מנת שלכם הרוכשים תהיה את השינה הטובה, האיכותית והרגועה הדרושה.

החלפת מזרן

כידוע, אדם ממוצע מחליף מזרון פעם ב-8 עד 10 שנים אולם ישנם כאלה הנשארים עם מזרון טוב גם 15 שנים ויותר. כאשר מגיע הזמן שבו יש צורך בהחלפת המזרן הישן אין צורך להתמהמה יותר מידי, ככל שתתמהמהו יותר כך תסבלו יותר. רכישת מזרן טוב כרוכה לפעמים בהשקעה כספית לא מבוטלת אולם כמו שאנו משקיעים ברכב חדש שיהיה בטוח יותר עבור ילדנו או מסך מחשב חדש או מיקרו גל שיפלטו פחות קרינה, כך אנו צריכים לדאוג גם לאיכות השינה שלנו ולהשקיע לא מעט כסף ברכישת מזרן איכותי וטוב.

כיצד תדעו שהגיע הזמן להחליף את המזרן הישן שלכם? אם ברשותכם מזרן קפיצים ישן פשוט תעמידו אותו ותראו בנקל אם למזרן יש בטן. לגבי מזרנים אורטופדים ללא קפיצים, פשוט מאוד תרגישו בור במזרון – הספוג התבלה ופשוט שקע.

אז החלטתם לקנות מזרן חדש, כמה כסף להשקיע בו? אם אתם קוראים את המאמר הזה לבטח קראתם גם את המאמרים שלפניו ושמתם לב שככול שאתם חוקרים יותר בנושא כך מתגלה לכם תחום גדול ונרחב יותר שלא הכרתם. מבולבלים? (כמו שאומר גיא זוהר), אנו נעשה לכם סדר!

כמה עולה מזרון טוב

השקעה במזרן איכותי

 

מזרנים זוגיים במידה סטנדרטית של 140/190 עולים לרוב בין 800 ₪ ל- 13,000 ₪ , אולם לא מומלץ לרכוש מזרן באחד ממחירי הקצה הללו. מזרון אורטופדי איכותי וטוב במחיר שווה לכל כיס, עם 15 שנות אחריות כפי שמעניקה חברת פולירון עולה כ- 3,000 ₪ (בדגם טופר נטורל של פולירון) ומגיע עד למחיר של 4,600 ₪ לדגם פולירון זהב. כמובן שהמזרנים היותר זולים ולבטח היותר יקרים יעשו את העבודה אולם רכישת מזרן בטווח המחירים הנ"ל תבטיח לכם שינה איכותית וטובה מבלי לבזבז כספים מיותרים על מזרנים "מפורסמים".

 

מזרנים "מפורסמים"

למה התכוונו בביטוי "מזרנים מפורסמים"? מזרנים מפורסמים אלו מזרנים שנבנו במיוחד למטרה מסוימת: שיווק אגרסיבי בטלוויזיה
מבלי יכולת להשוות מחירים בחנויות כי הדגם לא קיים, מזרן מיוחד לעובדי תע"ש/חבר/ערוץ הקניות וכדומה. גם מזרנים של חברות מפורסמות כגון עמינח שמשקיעות מאות אלפי שקלים על פרסומת למזרן מסוים אשר לרוב המחיר הגבוהה קשור בעיקר לקמפיין הפרסומי ובא על חשבון איכות המזרן. לאף אחד מאיתנו לא מגיע לשלם אלפי שקלים על מותג שמייצר מזרן כשמזרנים הזהים להרכבו הפנימי של המזרן נמכרים ב-30% ממחירו, גם לא במחיר של "השתקת המצפון" שלנו ש"אמנם לא נוח לי אבל קניתי מזרן איכותי…"

המודל האמריקאי לרכישת מזרן

מה אומר המודל האמריקאי בכל הנוגע לסכום אותו כדאי לכם להשקיע במזרן חדש? ככה:
עלות יום העבודה שלכם כפול 8 ימים (יום אחד לכל שנה). הסבר: אם יום העבודה שלכם הוא 500 ש"ח ואתם רוצים מזרן שיספיק ל-8 שנים (זה הזמן הממוצע להחלפת המזרן הישן), אתם צריכים להשקיע 8 ימי עבודה (8X500 ש"ח) כ- 4000 ש"ח ברכישת מזרן חדש.

לסיכום:

מזרן אורטופדי איכותי במידה 190/140 אמור לעלות לכם בסביבות 3,000 ש"ח, מידה יותר גדולה (200/160) עולה מן הסתם יותר. מזרן עם קפיצים רגילים (בונל) עולה בדר"כ קצת פחות ומזרן עם קפיצים מבודדים עולה כמו מזרן ללא קפיצים. כאמור ניתן לרכוש מזרן גם ב-4,000 ש"ח ויותר אבל אם אתם נדרשים לשלם מעל ל-5,000 ש"ח למזרן זוגי , מישהו כנראה עובד עליכם…

לצפייה בכל המזרנים המומלצים על ידנו, הכנסו למזרונים מומלצים – המזרנים מחולקים לפי תקציב ולפי סוג.

מאחל לכם הצלחה ברכישת המזרן הבא!  לצפייה במזרנים במבצע

לצפייה במזרני פולירון שהומלצו במאמר, לחצו על מזרן פולירון.

בחירת מזרן חדש

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter