הפרעות שינה

מזרן זוגי

על מה נדבר במאמר זה?

החיים בזוג – בחירת מזרן זוגי

עוברים לגור יחד

איזו התרגשות, אתם עוברים לגור יחד. אחרי שנה של יציאות והכרות, החלטתם להעלות את הקשר מדרגה ולעבור לגור יחד. את עוזבת את מעונות הסטודנטים והוא את בית אימו הנעים והמגונן. בחרתם כבר דירה, סגרתם חוזה עם הבעלים וכל שנותר הוא לעבור. את תביאי איתך מכונת כביסה והוא בטח ייקח מאימא שלו ארון ושידה. אך מה עם מיטה? כשעוברים לגור יחד, ההוצאות תופחות. כל כניסה לדירה חדשה, בעיקר אם אינה מרוהטת מלכתחילה, מצריכה קנייה מסיבית של רהיטים ואביזרים. אם זה ריהוט  ואבזור מטבח או חדר שינה, יש פשוט דברים שאי אפשר לדחות את קנייתם. מזרן ומיטה הם שני הדברים החשובים ביותר, שכן נוכל לחיות בלי מכונת כביסה, או תנור תקופה מסוימת, אבל בלי מיטה יהיה קצת קשה להסתדר.

מזרן זוגי

אז עברתם לגור ביחד. מזרני היחיד שלכם או המזרן וחצי מהדירות הקודמות כבר לא רלוונטיים ואתם מחפשים מזרן זוגי להתחיל איתו את חייכם המשותפים. אם אתם דלים באמצעים ויש לכם תקציב מוגבל רק לצורך רכישת מזרן, מומלץ שתקנו מזרון זוגי איכותי ובסיס מיטה זול ופשוט. כך תוכלו לחסוך בעלות המיטה. במידה ותקציב לא מהווה בעיה תוכלו לרכוש מיטה ביחד עם מזרן זוגי ואולי אף לצאת בהנחה מן החנות על רכישה בחבילה. אך הדבר החשוב ביותר הוא לזכור כי מזרן זוגי שתקנו אמור לשרת את שניכם ולכן שניכם אמורים להרגיש עליו בנוח.

כיצד בוחרים מזרן זוגי?

הבעיה הגדולה ביותר בבחירת מזרון זוגי הוא במידת ההתאמה של המזרן לשני בני הזוג. חיי הזוגיות אומנם מלאים בפשרות ואתם יכולים להתפשר על הרבה דברים, אך על שנת לילה מומלץ לא להתפשר. כל אחד מכם זקוק לשינה טובה בלילה כדי לחדש כוחות וגם ליהנות אחד מן השני. על אחת כמה וכמה כשתתבגרו ותלדו ילדים, כשבתקופה זו כל שניית שינה היא חשובה ומבורכת. אז איך עושים את זה נכון? איך בוחרים מזרן זוגי שמתאים לשניכם? קודם כל עליכם לדאוג לבצע את מלאכת החיפוש בזוג. שניכם צריכים לגשת לחנות מזרנים שתחליטו עליה ולשכב יחדיו על מזרנים זוגיים שונים במשך מספר דקות. חשוב שתנסו להגיע לעמק השווה. אם את אוהבת מזרן רך מאוד והוא זקוק למזרן אורתופדי קשיח, תאלצו שניכם להתפשר מעט ולקחת מזרן אורטופדי בדרגת קושי בינונית או לבדוק את האופציה הבאה – מזרנים  בעיצוב אישי.

מזרונים בעיצוב אישי

חשוב לזכור כי במידה ואין כל אפשרות להתפשר ולבחור מזרן אחד עבור שניכם. נוכל תמיד להרכיב את המזרן שלנו באופן אישי, כך שבכל צד שלו תהיה דרגת קושי שונה, לטכנולוגיה כזו קוראים טכנולוגיית דופלקס וחברת פולירון משתמשים בה, מזרנים עם 2 דרגות קושי שונות. מרחיקי הלכת אפילו יוכלו לרכוש שני מזרנים בודדים באיכות וברמת קושי שונה וישימו את שניהם על מיטה אחת באורך המתאים. כך למעשה כל אחד מכם יוכל לישון על מזרן שמותאם לו אישית בדרגת הקושי שהוא בחר לעצמו. חשוב לזכור שלא תמיד יהיה נוח לישון על מזרן זוגי, שבנוי למעשה משני מזרנים בודדים וכמו כן בחירה שכזאת עלולה לייקר משמעותית את העסקה, שכן מזרון זוגי יעלה פחות משני מזרנים בודדים, אפילו אם יחדיו הם למעשה מגיעים לאותה מידה בדיוק.

מחירי מזרן זוגי

חשוב לזכור כי גם בתחום של מזרנים זוגיים ישנן מידות שונות. הסטנדרט יהיה מזרון של 140/190 ס”מ, אך רבים האנשים שמעדיפים להאריך את אורך המזרון לשני מטר בגלל גובה של אחד מבני הזוג. בנוסף קיימות מידות נוספות של רוחב המזרון כגון 160 או 180 ובארה”ב אפילו נמצא מידה של שני מטר רוחב למזרון. מחירי המזרונים ישתנו בהתאם לטיב המזרון, החומר, המותג וכמובן האורך והרוחב שלו וינועו בין מאות שקלים למספר אלפים. 

מאחלים לכם שתמצאו מהר את המזרן הזוגי המתאים בדיוק לכם!

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

אהבתם? שתפו!

מאמרים שעשוים לעניין אותך

ספת אירוח אשל
מיטות וידר – רהיטים מבית טוב

וידר מיטות – מיטות נפתחות, ספות נוער ואפילו מיטות לחדר שינה הורים ומיטות מתכווננות, וידר מיטות מתברגת גבוה בתחום השינה בישראל

מזרון מומלץ לכאבי גב

– איזה מזרון מומלץ לכאבי גב? האם יש מזרון מומלץ לבעיות גב? אם כן, מה כל כך מיוחד בו ואיך הוא יכול לעזור לכם? ובכלל איך מומלץ לכם לישון עליו…

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן? רכישת מזרנים היא לא רכישה רגילה. לפני שנפרוש לפניכם את משנתנו בנושא רכישת מזרנים, נקדים ונספר לכם כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן…

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם