מזרן יחיד

על מה נדבר במאמר זה?

כיום ניתן לראות יותר ויותר מזרנים זוגיים שמגיעים אפילו לבני הנוער והילדים, אך גם המזרנים היחידים לא יצאו מן העולם וממשיכים להתאים למגוון שימושים שונים. בהתאם לזה, ניתן לראות מזרנים איכותיים ביותר שיתאימו למבוגרים וילדים כאחד.

מיטה מתכווננת

במידה ורכשתם מיטה מתכווננת וכעת אתם מעוניינים לאפשר לכל אחד מבני הזוג לכוון את הצד שלו על פי ראות עיניו ונוחותו, תוכלו לרכוש מזרן יחיד שיתאים באופן מושלם למיטה המתכווננת. מזרן יחיד למיטות מתכווננות יכול להיות איכותי ביותר ועשוי על ידי חומרים המתאימים לשכיבה מוחלטת או לחלופין כוונון על פי הרצון. באמצעות המיטות והמזרנים הללו ניתן להשתמש במיטה גם לצורך קריאה, צפייה בטלוויזיה, הרמת הרגליים ושלל שימושים אחרים שמשפרים משמעותית את חוויית השימוש במיטה.

מזרן יחיד עבור ילדים ונערים

במידה וכעת אתם מחפשים לילדיכם מזרן איכותי ומתלבטים לגבי סוג ואופי המיטה, כדאי לשקול משמעותית את הרכישה של מזרן יחיד. כיום, ניתן לרכוש מזרן ילדים איכותי במיוחד, שיונח על מיטה מוזמנת מראש, ולחלופין להזמין מיטה משולבת עם מזרן ומאפשרת שימושים נוספים.

כך למשל, ניתן להזמין מיטה בדמות ספת נוער, המאפשרת ישיבה עליה במהלך היום, כאשר הילדים מארחים את חבריהם בחדר ורק בלילה היא הופכת למיטה נוחה של ממש. כמו כן, ניתן לאחסן בתוכה שמיכות ואף לשלוף מלמטה מזרן קפיצי נוסף.

לא מתפשרים על איכות מזרן

מזרן יחיד אמנם קטן יותר מהמיטות הזוגיות המפורסמות, אך אין זה אומר דבר על איכותו וכמות ההשקעה שבוצעה בו. כיום, ניתן להזמין מזרן יחיד עשוי ממגוון חומרים, בין אם זה מזרן קפיצים, מזרן ספוגי או חומרים אורטופדיים אחרים.

מומלץ לגשת לחנות המזרנים ולבחור את המזרן הנוח ביותר עבורכם או לחילופין, להזמינו דרך האינטרנט. במידה שהמזרן הוא עבורכם,יכול להיות כי תעדיפו לבדוק מה הכי נוח עבורכם בחנות, אולם אם המזרן הוא עבור ילדכם, כאן הבחירה היא מצומצמת יותר ויש לבחור מזרן ילדים עפ”י תקציב ממגוון מזרני ילדים באינטרנט. כמו כן, תוכלו להתייעץ עם המומחה בחנות/אתר שיוכל לתת טיפים נוספים ולכוון על פי צורת הגוף.

אנו ב”רק מזרנים” עומדים לשירותכם בכל עת ולכל שאלה בטלפון – 1800-467-454

כיום, ניתן למצוא מגוון מזרני יחיד במחירים זולים משמעותית מהמזרנים הזוגיים. עם זאת, חשוב לשים לב שלא מתפשרים על איכות מכיוון שבכל לילה אנו חוזרים אל המזרן שלנו, איתו מבלים שעות רבות במצטבר ולכן כדאי להשקיע עוד טיפה בכדי ליהנות משינה טובה ונעימה לאורך כל השנה.

אהבתם? שתפו!

מאמרים שעשוים לעניין אותך

ספת אירוח אשל
מיטות וידר – רהיטים מבית טוב

וידר מיטות – מיטות נפתחות, ספות נוער ואפילו מיטות לחדר שינה הורים ומיטות מתכווננות, וידר מיטות מתברגת גבוה בתחום השינה בישראל

מזרון מומלץ לכאבי גב

– איזה מזרון מומלץ לכאבי גב? האם יש מזרון מומלץ לבעיות גב? אם כן, מה כל כך מיוחד בו ואיך הוא יכול לעזור לכם? ובכלל איך מומלץ לכם לישון עליו…

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן? רכישת מזרנים היא לא רכישה רגילה. לפני שנפרוש לפניכם את משנתנו בנושא רכישת מזרנים, נקדים ונספר לכם כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן…

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם