רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

מזרן לכל גב

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

מזרן לכל גב

אתם קמים בבוקר, נוסעים לעבודה ולא מבינים איך יכול להיות שאתם כל כך עייפים ומתוחים. תתעוררו! לא מדובר בעבודה שלכם וגם לא מדובר בשעות השינה שלכם, מדובר על איזה מזרן אתם מעבירים חלק נכבד משנת הלילה ולעיתים גם משעות היום שלכם. 

אין ספק כי מזרון חייב להיות נוח ומותאם להיקף המיטה ולכן קיימים מזרנים בכל מיני סוגים וגדלים. עם זאת חשוב לוודא כי החברה מהם קניתם סוג כלשהו של מזרון משתמשת בטכניקה הנותנת דגש על בריאותו של הלקוח, בשימוש במנגנון קפיצים חכמים המותאמים לגוף האדם, סוג הספוג ומידת הקושי של המזרן. המטרה בפיתוח מזרן איכותי לשמור על הבריאות ולהעניק חוויית שינה מושלמת. פרט למזרון קפיצים ישנם סוגי מזרנים רבים ונוספים כדוגמת: מזרני מים, מזרני, אוויר, מזרני ספוג ועוד.

מזרן – חלק נכבד מאיכות החיים שלכם

אורח חיים המשלב עומס בעבודה, נסיעה מרובה על הכביש ולחצים מצטברים הם למעשה הגורמים המשפיעים על חברות לייצור מזרנים לעבוד על פיתוחים חדשים בתחום הבריאות. אי לכך, איכותו של כל מזרון נבדקת בקפידה. חשוב לזכור! מזרון רוכשים לתקופה ארוכה ולכן חשוב לבחור מזרן מתאים, בריאותי ונוח. הצרכנים הם אלה שלמעשה קובעים מה יופץ ומה יימכר וכדי כדי לקבוע את העדפות הצרכנים לרכישת מזרן כלשהו עורכות חברות המזרונים סקרי שוק הנעשים לקבוצות ביקורת.

טיפ לכל מזרן

כאמור, בטרם רוכשים מזרן חשוב מאוד לבדוק את רמת הקושי שלו, כאשר כחלק מהבדיקה מומלץ לשכב במנוחה לפחות דקה על המזרן שהוצע לכם על מנת שתוכלו להעריך את איכות התמיכה לגוף בכלל, ולגב ועמוד השדרה בפרט. כדי שתוכלו ליהנות מהמזרן לאורך שנים מומלץ להעניק למזרן תמיכה וטיפול הולם ע"י הפיכתו בכל מספר חודשים, וזאת כמובן לפי הוראות היצרן. 

מומלץ לנקות את המזרן בעזרת שואב אבק ולהגן עליו מרטיבות שעלולה להגיע לקפיצים ולגרום לחלודה או טחב שעלול לפגוע במרקם העדין של מזרן ולריח רע.

לסיכום, בחירה במזרן איכותי היא הדרך הבטוחה לחיים איכותיים, לתחושת נינוחות ושמירה על בריאות גופכם. בוקר טוב!

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

 

בברכה
צוות רק מזרנים – www.mizran.co.il – 1800-467-454

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter