מזרן עמינח

מידע בלבד!

הבהרה: המידע באתר מובא כשירות ומידע לציבור, אנו כבר לא מוכרים מזרוני עמינח.

עמינח נחשבת כיום מן החברות הגדולות והמפורסמות בישראל בכל הקשור לתחום השינה:  מזרנים ופתרונות שינה. עמינח משווקת בישראל מספר סדרות של מוצרים ומזרנים (עמינח קלאוד, עמינח ריאו, עמינח ספורט, עמינח פלטינום, עמינח קומפורט, עמינח פרמיום, עמינח גולד, עמינח סילבד ועמינח מולטי פלקס) כאשר לכל סדרה יש את הטכנולוגיה הייחודית לה ואת המאפיינים הייחודיים לה.
מזרני עמינח בנויים ללא בדים מעכבי בעירה

בנוסף למזרני קינג קויל, משווקת עמינח גם 4 סדרות תחת המותג עמינח:

המזרנים עם “המרכז הבריאותי”

סדרת עמינח ברונזה

מזרני עמינח מסדרת Bronze מביאים לחדר השינה איכות חדשה ומפנקת. המזרנים בנויים עם “המרכז הבריאותי” המפורסם של עמינח, מצוידים בפתחי אוורור ובתמיכת קצה להגדלת שטח השינה. המזרנים מצופים בד ויסקוזה באריגת ז’קארד איכותית.
“מרכז בריאותי” הוא פרי פיתוח בלעדי של עמינח: מערכת חיזוקים מיוחדת בשליש המרכזי של המזרן, המקום בו מתרכז מירב משקל הגוף. “המרכז הבריאותי” מעניק תמיכה נכונה ומדויקת של המזרן בכל חלקי הגוף ושמירה על תנוחתו הטבעית של עמוד השדרה ומונע את שקיעת המזרן במרכזו (תופעת “הערסל”).

סדרת עמינח סילבר

סדרת SILVER מעניקה משמעות חדשה למושג “שינה בריאה”. מזרני עמינח יוקרתיים המיוצרים בשתי דרגות קושי, עם “המרכז הבריאותי PLUS” מנחשון פלדה. מערכת OPTIMA מספקת לגוף רשת של נקודות תמיכה, וציפוי עליון מבד פיקה איכותי מעניק מגע נעים ומראה מפנק.

המרכז הבריאותי פלוס

מרכז בריאותי פלוס הוא פרי פיתוח בלעדי של עמינח: מערכת חיזוקים מיוחדת בשליש המרכזי של המזרן, המקום בו מתרכז מירב משקל הגוף.

“המרכז הבריאותי” עשוי פלדה קפיצית, מעניק תמיכה נכונה ומדויקת של המזרן בכל חלקי הגוף ושמירה על תנוחתו הטבעית של עמוד השדרה ומונע את שקיעת המזרן במרכזו (תופעת “הערסל” )

סדרת עמינח גולד

גולת הכותרת של עמינח מזרונים, מצטיינת בנוחות שינה שלא הכרתם! כל זאת, בזכות החידוש המרתק ביותר בעולם השינה: קפיצי MILLENIUM 5000 . הקפיצים הייחודיים, הבלעדיים לעמינח מגיבים טוב יותר לגוף, ולכן מעניקים לכם שינה של זהב!

המרכז הבריאותי Plus”

“מרכז בריאותי plus” הוא פרי פיתוח בלעדי של עמינח: מערכת חיזוקים מיוחדת בשליש המרכזי של המזרן, המקום בו מתרכז מירב משקל הגוף. “המרכז הבריאותי” עשוי פלדה קפיצית, מעניק תמיכה נכונה ומדויקת של המזרן בכל חלקי הגוף ושמירה על תנוחתו הטבעית של עמוד השדרה ומונע את שקיעת המזרן במרכזו (תופעת “הערסל” )

סדרת עמינח פלטיניום

עמינח ENERGY PLUS שומר על הגב ודואג לאיזון הגוף.מוסיף ללילות שלך כמה פלוסים גדולים:

  • עמינח אנרג’י הינו מזרן העמינח הראשון שהביא את בשורת 7 אזורי התמיכה – כל איבר בגוף לפי צרכיו.
    בדים מתקדמים לאיזון אקלים השינה.
  • בדי collmax המתקדמים והאווריריים, מרחיקים את הזיעה מהעור, מפזרים לחות על פני כל האריג ועל ידי כך מגבירים את קצב האידוי המביא לייבוש מהיר ולשינה נינוחה.
  • Net Air  – בד תלת מימדי עם אלפי חרירים המאפשר זרימת אויר חופשית לתוך המזרן והתוצאה – איוורור מקסימאלי של המזרן.
  • השילוב של בד coolmax הייחודי עם Net Air החובק את המזרן, מעניקים את התנאים האקלימיים האופטימאליים לשינה טובה,בריאה ושלווה.

הבהרה: אנו לא משווקים יותר את מזרוני עמינח / קינג קויל.
אם אתם מעוניינים לרכוש מזרנים אורטופדיים לחצו על הקישור, שם תוכלו למיין ולסנן מזרנים אורטופדיים מכל הסוגים לפי יצרן, גודל, עובי ודרגת קושי. אם בכל זאת לא מצאתם את המזרן שלכם, צרו עימנו קשר: 1800-467-454

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם