רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

מזרנים אורטופדיים

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

מזרנים אורטופדיים

מזרנים אורטופדיים כבר מזמן הפכו להיות שיחת רבים. בתקופה בה חלק נרחב מן האוכלוסיה יושבת זמן ממושך בפני צג מחשב, בעיות גב הינן נחלת הרבים והאנשים מבינים כי מזרנים אורטופדיים הם שיספקו את האור בקצה המנהרה. מזרנים אורטופדיים הפכו להיות מבוקשים מאד היות ומעניקים יתרונות רבים וביניהם החשוב ביותר הינו היתרון הבריאותי. כל אחד מבין כי מזרן שכזה יכול להעניק לו שינה טובה ולאפשר לו לחיות בצורה נוחה ורגועה ולא רק לו, אלא גם למשפחה שלו. אם גם אתם רוצים לרכוש מזרנים אורטופדיים אך לא בטוחים אם הם מתאימים לכם ורוצים לדעת מה זה בדיוק, קראו את המאמר הבא אשר יעניק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים בתחום של מזרנים אורטופדיים.

מזרנים אורטופדיים – פיתוח מיוחד ושונה

מזרונים אורטופדיים אלו מזרנים מיוחדים אשר פותחו לאחר מחקרים שונים על גוף האדם ובידי מומחים אשר כל המטרה שלהם היא לייצר מזרן המותאם לדרישותיו של הגוף האנושי. מזרנים אורטופדיים אלו מזרנים אשר מפותחים תוך שילוב עם ידע רפואי, כן, ממש כך. המומחים אשר מפתחים את המזרנים האורטופדיים משתפים פעולה עם רופאים ונעזרים במחקרים שונים המספקים אספקטים חשובים וארגונומיים שתורמים לבניית הדגם המוצלח ביותר. בצורה כזו, מצליחים המומחים לפתח מזרן אשר עוזר ואף פוטר רבים מבעיות שינה, בעיות גב, צוואר נוקשה, ואזורים תפוסים נוספים ומעניק למשתמשים נוחיות ואורח חיים נטול בעיות אורטופדיות. ומי שסובל מבעיות גב בהחלט יודע כי הכאבים משפיעים על כל מה שמתרחש במהלך היום, על מצב הרוח, על העבודה, חיי המשפחה ועוד.

 

מזרנים אורטופדיים מקדימים תרופה למכה

היתרון הגדול ביותר של מזרנים אורטופדיים הוא שהם לא רק מסייעים לפתרון של בעיות גב וכאבי צוואר שונים אלא גם מונעים התפתחות של בעיות כאלו. בזכות המבנה המיוחד של אותם מזרנים האדם יכול לישון בצורה הרבה יותר טובה וכך להימנע מראש מן הבעיות שעלולות להתפתח עקב שינה על מזרן בלתי הולם. כמו כן, במידה וקיימת בעיית גב, היא יכולה בהחלט להחמיר כאשר ישנים על מזרן פשוט שאינו אורטופדי. זו הסיבה לכך שאם אתם רוצים להיות בטוחים כי אתם רוכשים מזרן שיסייע לגוף שלכם לחיות באופן בריא, רכשו אך ורק מזרנים אורטופדיים איכותיים ואל תתפשרו על מזרן רגיל שייתכן ולא יעניק לכם את מה שאתם זקוקים לו ואף יגרום לכם לפתח בעיות חדשות.

איך ניתן לראות את ההבדל בין מזרונים אורטופדיים למזרנים רגילים ?

לרוב לא ניתן לראות את ההבדל בעין בין מזרונים אורטופדיים לבין מזרנים רגילים, במיוחד אם מדובר בעין שאיננה מקצועית. מזרן אורטופדי נכון שיהיה בנוי מיותר משכבה אחת של ספוג בצורה כזאת שהספוג הקשיח והצפוף יותר יהיה בשכבה התחתונה, והספוג הרך יותר יהיה בשכבה העליונה. מזרן עם ספוג אחיד, ישקע בצורת ערסל ואתם אינכם רוצים את זה. לכן, אם אתם רוצים לרכוש מזרנים שכאלו גשו אל חנות מקצועית ובעלת מוניטין בשוק, חנות אשר בה תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את השירות הטוב ביותר עבורכם ותקבלו את המזרן המתאים לכם. בנוסף, לרוב מזרנים אורטופדיים נמכרים יחד עם תעודת אחריות, לפחות ל – 10 שנים, מה שמאפשר לכם להיות בטוחים כי מדובר במזרן אורטופדי איכותי.

מחיר מזרונים אורטופדיים

 אמנם, מחירם של מזרנים אורטופדיים איננו מחיר נמוך ולרוב רכישה של מזרן אורטופדי הינה רכישה הגוררת הוצאה של כמה אלפי שקלים. לכן, בדקו היטב את המזרן טרם הרכישה. יחד עם זאת, לטווח ארוך אתם יכולים לראות כיצד המחיר של אותו מזרן משתלם  וכיצד אתם זוכים לקבל מזרן המעניק לכם בריאות טובה, שינה איכותית ופחות כאבים. וזכרו, כי אתם משקיעים בבריאות ילדכם ובריאותכם שלכם, לטווח הקצר ובעיקר לטווח הארוך. ואף שמדובר בתוספת מחיר עבור רכישת מזרנים אורטופדיים, כל אגורה מושקעת היטב.

מקווים שההבדל בין מזרן רגיל למזרן אורטופדי ברור יותר, לבחירת יצרן מזרנים ולרכישת מזרנים, לחצו כאן

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

בברכה
צוות רק מזרנים – www.mizran.co.il – 1800-467-454

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter