רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

מזרנים

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

מזרנים

אין ספק כי בשנים האחרונות ישנה מודעות הולכת וגדלה לחשיבות של מזרנים ורבים מבינים כי בעזרת רכישת מזרנים איכותיים וטובים הם יוכלו ליהנות יותר מן החיים. אנו מבלים שעות רבות בשינה ומומלץ שהיא תהייה איכותית. 

מחקרים מוכיחים כי שינה טובה מובילה לחיים טובים יותר, הן נפשית והן פיזית. אם כן, כיצד נבחר את המזרון המתאים לנו? זאת החלטה הרת גורל, אנו רוכשים מזרנים מספר פעמים מועט בחיים ולכן חשוב להבין היטב מה המוצר אותו אנו מקבלים, את היתרונות מול החסרונות ועוד. במאמר הבא נעזור לכם להבין מה הם הדברים החשובים שתרצו לברר טרם רכישת המזרון.

מזרנים – מתי לרכוש אותם ?

אחת השאלות העיקריות ששואלים אנשים רבים הינה מתי הם יוכלו לדעת כי הגיע הזמן לפנות אל חנות מזרנים ולהחליף את המזרן עליו הם ישנים במזרן יותר איכותי,יותר חדש והרבה יותר טוב. שאלה זו הינה שאלה שהתשובה עליה היא פשוטה מאוד. 

ברגע בו אתם חשים כאבי גב ורואים כי המזרון עליו אתם ישנים כבר לא מתאים לכם, הגיע הזמן לגשת אל חנות מזרנים ולרכוש מזרן חדש ואיכותי. כמובן, לא רק כאבי גב יכולים להצביע על הצורך בהחלפת מזרן, אם תרימו את הסדינים תראו שמזרנים ישנים הינם בלויים יותר ואפילו תראו כיצד הריח שלהם משתנה לריח הרבה פחות נעים, צהבהבות משתלטת ולעיתים אף ניתן לראות התרופפות של אזורים מסוימים. כל אלו הם סימנים המעידים כי הגיע הזמן לבחור אחת מן המזרנים החדשים. כלל אצבע משלנו – 8 שנים.

אחריות על מזרנים

בעידן המתקדם והמודרני בו אנו חיים מזרנים, בניגוד לעבר, הפכו לפריט אשר רכישה שלו כרוכה בהוצאה של כמה מאות שקלים ולעיתים אפילו כמה אלפי שקלים. זו הסיבה לכך שרכישה של מזרנים אורטופדיים הינה רכישה אשר צריכה להתבצע תוך תשומת לב לכל הפרטים ותוך ביטחון רב כי בכל מקרה של בעיה יהיה לכם אל מי לפנות.

זו הסיבה לכך שכיום חברות מזרנים איכותיות מעניקות תעודת אחריות על המזרנים אותם הן מוכרות. תעודת האחריות מגינה עליכם במקרה בו אתם מגלים כי המזרן איננו כפי שהבטיחו לכם ולרוב, חברות מזרונים איכותיות מעניקות תעודת אחריות אפילו ל – 15-20 שנים.

בדיקת המזרן אותו רוכשים

כשאתם ניגשים אל חנות מזרנים זכרו כי לרוב רכישה של מזרן הינה רכישה המבוצעת פעם בעשור ולעיתים אפילו יותר ולכן אל תבצעו את הרכישה במהירות. אם אתם לחוצים בזמן העדיפו להגיע אל אותה חנות מזרונים ביום אחר, ביום בו יהיה לכם מספיק זמן כדי לבדוק את המזרן מכל הכיוונים שלו ולהיות בטוחים כי הוא מתאים לכם בדיוק.

בחנות עצמה, בדקו את המזרן היטב, בעיקר בתנוחות השינה הרגילות שלכם וכמובן, בדקו יותר משניים – שלושה מזרנים עד שתמצאו את המזרן שמתאים לכם בדיוק, חשוב מאד להבין כי דרגת קשיחות של מזרנים משפיעה מאד על אורח החיים ויש הטוענים כי ככל שהמזרנים קשיחים יותר כך הם תורמים לבריאות הגב יותר. כמו כן, חברות רבות מספקות דרגות קשיחות שונות לכל סוג מזרן, התייעצו עם אנשי המקצוע בחנות ובחרו את המזרן שלכם בהתאם לצרכים.

אל תתפתו אחר סיסמאות ופרסומות

כיום ניתן לראות בכל מקום מגוון רחב מאוד של סיסמאות שונות וסלוגנים אשר מבטיחים לכם כי מדובר במזרן בעל כוחות מיוחדים, מזרן אשר יפתור לכם את כל הבעיות בחיים. אם אתם רוצים לבצע רכישה של מזרנים בצורה טובה, אל תתפתו אחר הסיסמאות הללו ובדקו כל מזרן בעצמכם.

 ייתכן מאוד כי אפילו מזרן אשר מעניק לחבר או קרוב משפחה נוחות ויתרונות רבים, איננו המזרן המתאים לכם ולמבנה הגוף שלכם ולכן אתם מוכרחים להיות בטוחים כי אתם בוחרים במזרן הכי טוב עבורכם ועבור הגוף שלכם.

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

בברכה
צוות רק מזרנים – www.mizran.co.il – 1800-467-454

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter