מחירי מזרנים

על מה נדבר במאמר זה?

על מחירי מזרנים והתאמתם לכיס – לישון באושר ועושר עד עצם היום הזה

החלטה על רכישת מזרנים לילדים או למבוגרי הבית, היא החלטה הטומנת בחובה חששות כלכליים רבים – מחירי מזרנים עלולים להיגרר לכדי הוצאה כלכלית יקרה, שלא תמיד תואמת את התקציב המשפחתי ולא תמיד נוחה בכיס. ממה אם כן נובעים מחירי מזרנים, כיצד אפשר למצוא מזרן במבצע והאם יקר הוא בהכרח יותר טוב?

מה בעצם קובע את מחירי מזרנים?

ראשית, ידוע כי אנו מבלים שליש מחיינו בשינה. חשבו, אם כן, אם הייתם מבלים שליש מחייכם בבית אחר או באי בודד, האם לא הייתם משקיעים סכום נכבד בהבטחת כל הפינוקים, שאתם ראויים להם באותו מקום? כך גם לגבי מזרנים. נכון, מדובר באביזר שאנו לא פוגשים במהלך היום, אולם העובדה כי המפתח לאיכות השינה שלנו ולרמת התפקוד שלנו במהלך היום מצויה במזרן – מבטיחה את החשיבות הרבה שיש לייחס לרכישתו.

מחירי מזרנים נגזרים בדרך כלל מחומר הגלם ממנו הם עשויים ומסוג הטכנולוגיה המוטמעת בו. מחירי מזרנים קפיצים, לדוגמא, נובעים ממספר הקפיצים המוטמעים בהם, מקוטרם ומגודלם, וכן ממספר שכבות הריפוד מעל הקפיצים וכן עובי השכבות בתוך המזרון המפזרות את לחץ הגוף כגון שכבת ויסקו ושכבת הלטקס. כמובן שמרכיב נוסף הינו מידות מזרונים שונות.

מה חשוב לבדוק בטרם תשלמו מחירי מזרנים מכל סוג?

מזרנים איכותיים אינם מותרות, כי אם צורך אמיתי והכרחי לשגרת היומיום, לפיכך בעת רכישת מזרן אין להתפשר על איכותם. בדקו היטב מיהי החברה המייצרת העומדת מאחורי יצור מזרן לילדים או למבוגרים, בדקו ממה הם עשויים ומהי הטכנולוגיה המצויה בהם, בדקו את איכות הריפוד ופתחי האוורור, וזכרו כי מחירי מזרנים אולי אינם זולים, אולם מדובר בהשקעה כלכלית נבונה.

עם זאת, אין סיבה לשלם מחירי מזרנים גבוהים עבור מזרן של חברה מפורסמת, וחשוב להבין כי גם מזרנים לילדים ולמבוגרים המיוצרים בישראל במפעלים קצת פחות מוכרים, הם מזרנים איכותיים מאוד, על אף שאותם מחירי מזרנים הם נמוכים יותר. זכרו, כי מחירי מזרן לא תמיד משקפים את איכות השינה, וכי בסופו של דבר חשוב שמזרן יתאים קודם כל לגב ורק אחר כך לכיס.

קראו על מזרני פולירון

ומה לגבי מזרנים במבצע? מה מסתתר מאחורי האותיות הקטנות?

באתר האינטרנט תמצאו מזרנים במבצע המוצעים במחירים נוחים וזולים יותר מכל מזרן אחר. אותיות קטנות? דווקא לא. מחירי המזרנים אלה אולי נמוכים יותר, אולם מדובר במזרנים איכותיים ומצוינים לכל צורך, המתאפשרים במחירי מבצע המתאימים ונוחים יותר לכיס. על אף שברכישה זו מדובר בהוצאה כלכלית נכבדת, אין סיבה לשלם מחירי מזרנים גבוהים מדי, ויש טעם לחפש מזרן במבצע, על מנת להקל על הכיס ככל האפשר. אין זה פלא – שפע סוגי מזרנים שבמבצע, שתמצאו בחברתנו מעיד על לקוחות מרוצים ושלווים, הישנים בנוחות ואושר עד עצם היום הזה.

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

אהבתם? שתפו!

מאמרים שעשוים לעניין אותך

ספת אירוח אשל
מיטות וידר – רהיטים מבית טוב

וידר מיטות – מיטות נפתחות, ספות נוער ואפילו מיטות לחדר שינה הורים ומיטות מתכווננות, וידר מיטות מתברגת גבוה בתחום השינה בישראל

מזרון מומלץ לכאבי גב

– איזה מזרון מומלץ לכאבי גב? האם יש מזרון מומלץ לבעיות גב? אם כן, מה כל כך מיוחד בו ואיך הוא יכול לעזור לכם? ובכלל איך מומלץ לכם לישון עליו…

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן? רכישת מזרנים היא לא רכישה רגילה. לפני שנפרוש לפניכם את משנתנו בנושא רכישת מזרנים, נקדים ונספר לכם כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן…

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם