רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

מיטות מתכווננות – לא רק לישון

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

מיטות מתכווננות – לא רק לישון

מיטות מתכווננות

מיטות מתכווננות – מהן בעצם?

כשאומרים לנו את המילה "מיטה", אוטומטית המילה מעלה בנו אסוציאציה של "שינה". אך לא כך הדבר. אומנם רוב בני האדם ישנים במיטה שלהם, אך היא בוודאי לא חייבת להיות מיועדת אך ורק לשינה. מיטה מתכווננת בהחלט יכולה לפנק אותנו ואנחנו לא צריכים לחכות ל"מסאז' יום ההולדת שלנו" כדי להתפנק.

מיטות מתכוונות הם שם דבר בעולם הפינוקים בחדר השינה שלנו. היכולת שלנו לכוונן את המיטה שלנו לאיזה תנוחה שנרצה כדי שתתאים לנו לצפייה בטלוויזיה, לקריאה, או אפילו סתם לשכיבה, היא אופציה גאונית, שמומלצת לכל אחד בחדר השינה בפרטי שלו.

מיטות מתכווננות הן למעשה מיטות רגילות שמותקן עליהן מנגנון חשמלי מסוים ומזרן מיוחד, שמאפשר למיטה לשנות את מצבה ואת התנוחה שלנו עליה בלחיצת כפתור אחת בלבד.

מיטות מתכווננות- מי צריך את זה בכלל?

כל אחד מאיתנו אוהב להירדם אחרת. חלקנו אוהבים להירדם מול טלוויזיה דולקת, חלק אחר אוהב ללכת לישון כשהוא בדיוק מסיים ספר טוב וחלק סתם אוהבים לשים את הראש ולהתחיל לחלום בהקיץ. לא משנה מה הדרך שלך להירדם, תמיד כדאי להעביר את זמן העירות האחרון שלך במהלך היום במיטה נוחה, שמתאימה את עצמה לתנוחה שלך ולא להפך. מיטות מתכווננות הן הפיתרון המושלם עבורך. גם אם אתם זוג, שכל אחד אוהב להירדם, או לשכב בתנוחה אחרת, מיטות מתכווננות הן המוצר עבורכם. לרוב, במיטות מתכוונות, המנגנון החשמלי הוא נפרד לכל צד במיטה וכך כל אחד יכול למעשה לכוון את המיטה לפי הנוחות שלו, מבלי להתחשב בבן הזוג, שיתאים לעצמו את הצד שלו במיטה.

מיטות מתכווננות איפה קונים?

אתם תמיד מוזמנים ליהנות מייעוץ מקצועי ואמין אצל אחד מהסוכנים שלנו באתר "רק מזרנים". אחד מתחומי ההתמחות שלנו הוא מיטות מתכוונות ונשמח להתאים עבורכם את המנגנון והמזרון האידיאליים עבורכם. 

חשוב לדעת כי בנושא של מיטות מתכווננות, אתם תמיד יכולים להתאים למסגרת המיטה הקיימת שלכם מנגנון חשמלי וגם מזרנים למיטות מתכווננות , או אפילו לרכוש מיטה מתכווננת קומפלט. במידה ואתם מעוניינים לרכוש מנגנון חשמלי בלבד, מומלץ לבדוק מידות והתאמה של המזרן בטרם הרכישה כדי לחסוך בלבול ובעיות אחר כך.

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

 

בברכה
צוות רק מזרנים – mizran.co.il – 1800-467-454

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter