רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

MENUMENU
תפריט

למה לא לקנות מיטה מתקפלת ב-250 ש"ח

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

מי צריך מיטה מתקפלת ?!

חייבים מיטה נוספת אבל אין לכם מקום בבית? מתלבטים מה לקנות?

מיטה עם מזרן ? ספת נוער? ספה נפתחת למיטה? אולי מיטה מתקפלת???

מיטה מתקפלת הינה כנראה אחת המיטות הנמכרות ביותר באינטרנט, מעטים הם האנשים שהגיעו לחנות וביקשו לראות מיטה מתקפלת, מעטים הן החנויות שמחזיקות מיטה מתקפלת בתצוגה, אולי במחסן… למה?

ראשית בואו נחשוב מי מחפש לרכוש מיטה מתקפלת?

  • מי שצריך מיטה באופן דחוף ואין לו זמן ללכת לבחור
  • מי שמחפש מיטה זולה ליחיד.
  • מי שמחפש מיטה לאורחים, מיטה שהשימוש בה הוא לא על בסיס יומי.
  • מי שאין לו מקום בבית למיטה נוספת פתוחה ומעדיף לרכוש מיטה מתקפלת אותה ניתן לקפל ולאכסן.
  • ויש עוד סיבות רבות…

למי מתאימה מיטה מתקפלת ?

מיטה מתקפלת מתאימה לקהל רחב מאוד:

מיטה לבעלי צימרים – רוכשים מיטות מתקפלות לאורחים שרוצים להביא איתם עוד ילד שהחדר שבו הם מתארחים לא ממש מתאים גם לו.

מיטה מתקפלת לסוכה – לקראת חג סוכות עשרות אנשים רוכשים מיטה מתקפלת שמתאימה לשינה בסוכה. מצד אחד מדובר באנשים מבוגרים שלא מתפשרים על שנת לילה של שבוע שלם בסוכה, לא מוכנים לישון על מזרן שמונח על הקרקע ומנגד הם רוצים לקפל ולאכסן את המיטה מבלי שתתפוס מקום רב. 

מיטה לאירוח – גם סבא וסבתא רוכשים לרוב מיטה מתקפלת. לפעמים באים הילדים, באים הנכדים, הם נשארים לישון ואחר כך צריך לקפל את המיטה ולאכסן אותה.

משפחות ברוכות ילדים – בעלי דירות קטנות, עם מעט חדרים והרבה ילדים רוכשות גם כן מיטות מתקפלות, בערב פותחים את המיטה, ישנים עליה ובבוקר מקפלים אותה חזרה ומניחים את המיטות אחת על השניה על מנת שהחדר יתפנה לשאר השימושים.

כמה אמורה לעלות מיטה מתקפלת ולמה לא לשלם עליה 250 ש"ח?

מחירה של מיטה כזאת תלוי במספג גורמים:

  • איכות המיטה – האם בסיס המיטה חזק? עבה מספיק? מתאים לשאת משקל של ילדים או גם מבוגרים?
  • מידות המיטה – ישנם מיטות באורך 190 ס"מ (לא ניתן לישון על מיטה קצרה יותר) אולם ברוחב 70 ס"מ. אנו קובעים חד משמעים כי מי שקונה מיטה ברוחב 70 ס"מ, יקנה תוך זמן קצר מיטה נוספת, רחבה יותר.
  • עובי המזרן – האם מדובר במזרן מספיק עבה? אדם מבוגר לא יכול לשכב בנוח על מזרן דק יותר מ-8 ס"מ. לילדים זה עוד יכול להתאים, גם לא לשינה יומיומית.
  • סוג המזרן – האם מדובר במזרן קפיצים? או מזרן ספוג? או אולי מזרן מאוד איכותי שמשולב גם עם לטקס או ויסקו? לרוב מזרן קפיצים לא יתקפל כמו שצריך מבלי שתרגישו היטב את הקיפול בזמן השכיבה עליו. מזרן עם ויסקו או לטקס יהיה יקר הרבה יותר ולא יענה על הצורך הבסיסי של מיטה מתקפלת – היא אמורה להיות זולה!

מיטה מתקפלת מחיר – אז כמו שאמרנו כבר, מיטה מתקפלת לא אמורה לעלות יותר מ-1,000 ש"ח אבל גם לא אמורה לעלות 250 ש"ח. מיטה מתקפלת ב-250 ש"ח לא תתאים לכם אפילו לא לשבוע בסוכה. היא תגיע עם מזרן רך מידי ודק מידי (6 ס"מ), היא תגיע עם סלאטים מעץ שיציקו לכם בגב ולא בטוח כלל שהבסיס שלה יהיה מספיק חזק לשאת אתכם. אז מיטה של 250 ש"ח לא באה בחשבון ומיטה ביותר מ-1000 ש"ח רוב הסיכויים שלא תיקנו אם אתם לא מתכננים לישון עליה על בסיס יומי.

לסיכום:

כפי שאמרנו בהתחלה, מיטה מתקפלת הינה אחת המיטות הכי נמכרות, הרבה אנשים רוכשים מיטות מתקפלות לצרכים שונים.

על המיטה המתקפלת להיות בגודל הרצוי, לרוב 190/80 ס"מ , להיות חזקה דיו להחזיק אדם מבוגר, להיות בעלת מזרן איכותי ונוח ככל שניתן ויחד עם זאת, לא לחרוב ממחיר של 1,000 ש"ח, כל מיטה מתקפלת במחיר גבוהה מכך, חוטאת למטרה שלשמה אנשים רוכשים מיטה מתקפלת.

אם אתם זקוקים לאינפורמציה נוספת, מעוניינים לרכוש מיטה דרך הטלפון או מעוניינים לברר מלאי וזמני אספקה, אל תהססו להתקשר אלינו – 1800-467-454 ונציגנו ישמחו לעזור לכם.

לסיום, מצ"ב קישור לקטגוריית פתרונות השינה שלנו, שם תמצאו גם מיטות מתקפלות מסוגים שונים.

 

בברכה

צוות רק מזרנים.

שתף עמוד זה:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter