רק מזרנים, החנות הוירטואלית הגדולה בישראל למכירת מזרנים. רק מזרנים! עם 30 לילות ניסיון ו-12 תשלומים שווים.

לא נמצאו מוצרים בסל.
MENUMENU
לא נמצאו מוצרים בסל.

תקנון פורום מזרנים

show blocks helper

קטגוריות מוצרים

לפי מחיר

דרגת קושי

יצרן

עובי מזרן

סוג מזרן

גודל מזרן

מזרונים לפי יצרן

תקנון לפורום מזרנים

  1. כללי התנהגות בסיסיים:
    יש לשמור על כבוד הגולשים האחרים, להשתמש בשפה ראויה, ולשמור על כללי הנימוס. אין להשמיץ גולשים אחרים, אין להשמיץ או לנקוט לשון הרע אודות חנויות או חברות לממכר מזרנים באשר הם, וכלפי כל אדם באשר הוא.
  2. הסתמכות על ייעוץ או מידע:
    באחריותכם בלבד. בפורום ייתכן ויימסר מידע שגוי או מוטעה, שלא בכוונה או לעיתים ואולי אף בכוונה ע"י גולש זה או אחר שהוא בעל אינטרס מסוים, ועלול להיגרם נזק כתוצאה מהסתמכות על מידע זה. עליכם לבדוק בעצמכם כל מידע וכל עצה הניתנים פה, ולא להסתמך על כל דבר שנאמר.

כללים:
יש להשתמש בשפה הולמת, בלי לפגוע בזולת ולהטרידו ובלי לעורר דעות קדומות או יחס שלילי כלפי יחיד או קבוצה כלשהי. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות למחוק כל דבר, שיתפרש בעיניה כלא ראוי
פרסומות:
לא כאן! וזו אינה חוות לינקים! אם הנכם עובדים בחברה מסוימת, בחנות זו או אחרת, תוכלו לציין זאת במפורש. אם אתם מעדיפים להיות אנונימיים קחו בחשבון שזה ברור לעיני כל, וממילא כעבור זמן מסוים תיחסמו, ותפגעו בשם הטוב של החברה/חנות/אתר שבו אתם עובדים. כל המפרסם הודעה שיש בה פרסומת מקבל על עצמו לפצות באופן מיידי את בעלי האתר בסכום של 10,000 ש"ח לכל פרסומת שתישלח, זאת ללא כל צורך בהוכחת נזק שנגרם בפועל כתוצאה ממנה, והאתר שומר לעצמו את הזכות לתבוע כל סכום עתידי מהמפרסם.

זכויות יוצרים:
אין להעלות תמונה או כל מוצר אחר שלא אתם צילמתם או רכשתם ויש לכם רישיון/אישור להשתמש בהם.  
מחיקת הודעות:
זה קורה. כל הודעה שיש בה הפרה של אחד מכללי הפורום תימחק בלא לתת הסברים נוספים. גולשים שיחזרו על מנהגם יותר מפעם אחת ייחסמו.
והכי חשוב:
בהצלחה!
ותזכרו, הפורום הזה נועד לעזור לכם למצוא את הידיים והרגלים בתוך עולם שלם של מזרנים.
קווים שהשירות שלנו יעזור.
צוות – רק מזרנים
 

שתף עמוד זה:

30 לילות ניסיון והובלה חינם. השתמשו בקופון "הובלה חינם" ברכישה מעל 1500 ש"ח. סגור