מזרני סילי – המותג הנמכר ביותר בעולם!

הבהרה: המידע באתר מובא כשירות לציבור, אנו כבר לא מוכרים מזרוני סילי. מי זאת חברת סילי?

סילי הינו המזרן הממותג הנמכר ביותר בארה"ב. כיום, תאגיד סילי הינו יצרן המזרנים הגדול בעולם הפועל ב-20 מדינות באמצעות 30 מפעלי יצור. סילי מעסיקה כיום מעל ל- 6,000 עובדים והיא מוכרת את תוצרתה באמצעות למעלה מ- 7,000 קמעונאים ברחבי ארה"ב ובמדינות רבות נוספות מזרוני סילי מיוצרים בישראל באותו מפעל (בכפר סבא) שבו מיוצרים מזרוני דינמיק ומזרוני סימונס. כולם שייכים לאותו הזכיין וגם נמכרים ביחד בחנויות הרשת – נייט סליפ.

סדרת פוסטרופדיק Posturepedic:

סדרת מזרוני סילי פוסטרופדיק מהווה את סדרת הדגל של החברה, מדובר במזרנים איכותיים יותר ממזרוני הבייסיק, הם נמכרים יותר וגם עולים יותר. מצרף לכם את המפרט של מזרון סילי דגם הפינס, המזרן הראשון מסדרת סילי פוסטרופדי: 660 קפיצים פוסטרופדיים – שלדת המזרן בנויה ממערכת של 660 קפיצי פלדה מדגם Posturetech , עוברת טיפול תרמי מיוחד בתנור וזאת לצורך חיסום הקפיצים, קביעת חוזקם וגמישותם בצורה אחידה. No Flip– ללא צורך בהפיכת המזרן או סיבובו. שכבת לטקס – סילי פיתחה את שיטה הנקראת Dunlopillo Talalay אשר בתהליך יצור קפדני הופכת את הלטקס הטבעי ללטקס האיכותי והעמיד בעולם. הלטקס מתאים עצמו באופן מושלם למתאר הגוף ומקנה נוחות ותמיכה מרביים. בנוסף, תכונת האוורור הפנימי של הלטקס דוחה לחות ומותירה את המזרן יבש ורענן. בד טבעי – בדי הריפוד של מזרני סילי עשויים מבד ז’אקרד, אשר עבר טיפול אנטי אלרגני למניעת התפתחות קרדית האבק. טיפול נגד שחיקה – המזרון עבר תהליך למניעת שחיקתו עם השנים. תמיכה היקפית – קורות תמיכה של מזרני סילי מסוג “Everedge” ,הקורות תומכות בדפנות המזרן ומעניקות תמיכה מושלמת בכל שטח המזרן וכך יוצרות ניצול אופטימלי של שטח המזרן. ידיות נשיאה – ידיות לנשיאת המזרן. ספוג פוליאוריתן – חומר פולימרי בעל תכונות גמישות ודרגות קושי שונות. משמש במזרונים כחומר ריפוד משלים למערכות הקפיצים. מערכת פתחי אוורור– למניעת הצטברות לחות במזרן. תקן – למזרנים תו איכות לפי איזו 9002 10 שנות אחריות מבית סילי –למזרנים הללו יש יותר אחריות ממזרוני סילי הפשוטים (לא מסדרת פוסטרופדיק) גם כאן, נפרט מעט על הדגמים השונים וההבדלים בניהם: כמו במזרוני סימונס, כך גם מזרוני סילי: ככל שיש יותר קפיצים, ככה המזרן עולה יותר, אם יש שכבת פילוטופ, המזרן עולה יותר, ואם יש בתוכה ויסקו או לטקס, אז המחיר עולה עוד יותר. טווח המחירים של מזרוני סילי פוסטרופדיק נע בין כ- 3,000 ל-6,000 ש"ח למזרן זוגי 140/190.

חוות דעת על מזרוני סילי:

לפני שנפרט על סדרת מזרוני סילי טבע, מזרנים ללא קפיצים מבית סילי, אני רוצה להראות לכם סרטון של חברה אובייקטיבית שביצעה סקר בין 853 משתתפים שרכשו את מזרני סילי. אם לא קשה לכם עם אנגלית, מדובר בסרטון באורך 5 דקות בלבד:

מזרוני סילי – סדרת טבע

סדרת טבע, סדרת מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים של חברת סילי. כפי שאמרנו, חברת מזרני סילי מתמחה בייצור מזרנים אורטופדיים עם קפיצים כאשר המזרנים המומלצים שלהם הם סדרת מזרוני סילי פוסטרטפדי. בניגוד לחברות כמו מנדלבוים ופולירון, סילי אינם מתמחים בייצור מזרונים אורטופדיים ללא קפיצים אבל כמו כל חברה שמכבדת את עצמה, גם להם יש ליין של מזרנים כאלה והם אף איכותיים ונוחים.

נפרט כאן על דגמי סילי השונים ונעמוד על ההבדלים בניהם:

להלן המפרט של הדגם הראשון מסדרת טבע, מזרן ללא קפיצים עם לטקס. להלן המפרט:

מזרן אורטופדי איכותי מבית Sealy . – ללא קפיצים

מערכת ספוג אנטומי – מזרן אורטופדי ללא קפיצים בעל ליבת מזרן המשלבת ספוג מיוחד המותאם למבנה האנטומי של גוף האדם ובעל שבעה אזורי תמיכה. שכבת לטקס – סילי פיתחה את שיטה הנקראת Dunlopillo Talalay אשר בתהליך יצור קפדני הופכת את הלטקס הטבעי ללטקס האיכותי והעמיד בעולם. הלטקס מתאים עצמו באופן מושלם למתאר הגוף ומקנה נוחות ותמיכה מרביים. בנוסף, תכונת האוורור הפנימי של הלטקס דוחה לחות ומותירה את המזרן יבש ורענן. בד טבעי – בדי הריפוד של מזרני סילי עשויים מבד ז’אקרד משובח, אשר עבר טיפול אנטי אלרגני למניעת התפתחות קרדית האבק. טיפול נגד שחיקה – מזרן שעבר תהליך למניעת שחיקתו עם השנים. תמיכה היקפית – קורות תמיכה של מזרני סילי מסוג “Everedge” ,הקורות תומכות בדפנות המזרן ומעניקות תמיכה מושלמת בכל שטח המזרן וכך יוצרות ניצול אופטימלי של שטח המזרן. ידיות נשיאה – ידיות לנשיאת המזרן. ספוג פוליאוריתן – חומר פולימרי בעל תכונות גמישות ודרגות קושי שונות. משמש במזרונים כחומר ריפוד משלים למערכות הקפיצים. מערכת פתחי אוורור – למניעת הצטברות לחות במזרן. תקן – למזרנים תו איכות לפי איזו 9002 10 שנות אחריות מבית סילי גם כאן המזרונים הבאים הם בעלי שינויים קטנים על המזרן הבסיסי: מזרון עם לטקס עולה יותר, מזרון עם שכבת פילוטופ עולה יותר וכו'… המחירים של הסדרה הנ"ל נעים בין כ- 4000 ש"ח ל-6000 ש"ח למידה של מזרן זוגי סטנדרטי – 140/190