5 הדברים שלא ידעתם על מזרוני קינג דיויד

על מה נדבר במאמר זה?

ישראלים רבים אינם מודעים לחשיבות המזרן ונוהגים לישון במשך שנים רבות על אותו המזרן, זו טעות! המזרן עליו אתם ישנים משפיע עליכם יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

מזרונים איכותיים ותומכים מעניקים שינה בריאה מבחינה אורתופדית אך גם שינה איכותית המאפשרת לכם להתעורר בבוקר רעננים ומלאי אנרגיה. אך כאשר המזרן הישן התבלה והוא אינו ממלא את תפקידו כראוי, הגיע הזמן להחליפו בחדש.

אם אתם רוצים להחליף את המזרן שלכם והתחלתם לחפש באינטרנט או בנקודות המכירה “מזרנים”, בוודאי שמתם לב שישנם סוגים שונים של מזרנים המגיעים מיצרנים שונים. אחד היצרנים היותר מוכרים בתחום השינה הוא “קינג דיויד” מזרנים. להלן 5 דברים שלא ידעתם על מזרוני קינג דיוויד:

  1. מזרנים כחול לבן – לא רבים יודעים אבל מזרוני קינג דיוויד מיוצרים בישראל ולמעשה זהו מותג המזרונים מהחמישייה הפותחת המובילה בישראל. מפעל קינג דיוויד מזרנים הוקם לפני כעשרים וחמש שנה על ידי מר יהושע רחמני והוא מקור גאווה לתעשייה הישראלית.
  2. מגוון מזרנים – מזרוני קינג דיוויד אינם מתמקדים בסוג אחד של מזרונים אלא מספקים מגוון רחב של מזרונים הנבדלים לא רק במידות אלא גם בחומרי הגלם, הטכנולוגיה ושיטות הייצור. בין עשרות סוגי המזרנים של קינג דיוויד תוכלו למצוא מזרני ויסקו ג‘ל, מזרני לטקס, מזרני קפיצים ועוד סוגים שונים של מזרנים היברידים.
  3. מזרנים אורטופדיים – מזרוני קינג דיוויד על סוגיהם השונים הם מזרונים אורתופדיים המספקים תמיכה מעולה לשלד. הם מעניקים פתרון למי שסובל מכאבי גב, בעיות מפרקים ובעיות אורתופדיות שונות, כמו כן הם מסייעים במניעת בעיות אורתופדיות.
  4. מזרנים וותיקים בפריסה ארצית – כפי שכתבנו לעיל, מזרוני קינג דיויד קיימים בישראל מעל 25 שנה. את המזרנים של החברה ניתן לראות לא רק בחנות אחת או 10 במרכז הארץ, אלא בכ-100 חנויות בפריסה ארצית! קינג דיויד הינה אחת החברות הגדולות בתחום המזרנים וניתן לנסות את המזרנים שלה במעל 100 חנויות!
  5. מזרנים באחריות – אומרים שאינדיקציה טובה לאיכות המזרנים הם משך תקופת האחריות שמעניק היצרן. כאשר יצרן המזרנים מעניק תקופת אחריות ארוכה המשמעות של זה הוא שהיצרן מאמין באיכות המוצר ואינו חושש להעניק אחריות לשנים ארוכות. מהבחינה הזו מזרוני קינג דיוויד מגיעים עם תקופת אחריות ארוכה במיוחד, על רוב הדגמים ישנן 20 שנות אחריות!

מתי להחליף את המזרן?

לסיום הרשו לנו לגעת בנקודה חשובה, בטרם מחפשים מזרוני קינג דיוויד חשוב לדבר על הנקודה הבאה – כיצד יודעים שהגיע הזמן להחליף את המזרן?

הפקטור הראשון שעליכם לבדוק הוא כמה זמן חלף מאז שרכשתם את המזרן. במידה ועברו 7-8 שנים צריך להתחיל לחשוב על החלפת המזרן, במיוחד אם מדובר במזרן קפיצים המחזיק פחות זמן מעמד. אך חשוב שתשימו לב גם לתחושה הכללית שיש לכם מהמזרן ולא רק לפרק הזמן שחלף.

אם אתם מתעוררים בבוקר עם כאבי גב או שכמות והרגשת נוקשות אז סביר להניח שהגיע הזמן להחליף את המזרן. אם אתם מרגשים שהמזרן אינו אחיד, רך או קשה יותר בחלקים מסוימים ואולי אף יש בו שקעים או בליטות, בהחלט הגיע הזמן להחליפו, ורצוי להחליפו לאחד הדגמים החדשים של מזרוני קינג דיוויד!

אהבתם? שתפו!

מאמרים שעשוים לעניין אותך

ספת אירוח אשל
מיטות וידר – רהיטים מבית טוב

וידר מיטות – מיטות נפתחות, ספות נוער ואפילו מיטות לחדר שינה הורים ומיטות מתכווננות, וידר מיטות מתברגת גבוה בתחום השינה בישראל

מזרון מומלץ לכאבי גב

– איזה מזרון מומלץ לכאבי גב? האם יש מזרון מומלץ לבעיות גב? אם כן, מה כל כך מיוחד בו ואיך הוא יכול לעזור לכם? ובכלל איך מומלץ לכם לישון עליו…

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן?

כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן? רכישת מזרנים היא לא רכישה רגילה. לפני שנפרוש לפניכם את משנתנו בנושא רכישת מזרנים, נקדים ונספר לכם כמה כסף להשקיע ברכישת מזרן…

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם