אודותינו

למה אנחנו פה?

החנות הוירטואלית רק מזרנים מבית “טופ רהיט” טבריה, (נדב חליוה ע.מ 032898900) הוקמה לצורך מתן מענה ממשי ומקצועי למי שמבקש לרכוש מזרן. אדם מחליף מזרן פעם ב-8 שנים לערך ועל מנת לקבל את ההחלטה הנכונה דרושה לו אינפורמציה רבה.

בעבר, על מנת לרכוש מזרן, אדם נהג לכתת את רגליו למספר חנויות רהיטים, בדק, מישש, ראה וקיבל ידע חלקי ואינפורמציה מוטה שסיפק לו המוכר, שבמקרה הטוב שיכנע אותו לרכוש את המזרן שאותו הכיר ושעליו הייתה לו אינפורמציה, ובמקרה הרע, את המזרן שעליו נתח הרווחים שלו הוא הגדול ביותר.

כיום יצרני המזרנים בונים את המזרנים שלהם באופנים ייחודיים ומיוחדים, עם חומרים וטכנולוגיות מתקדמות ואנו מבינים את הצורך של הלקוח לקבל את מירב המידע המסופק ע”י היצרנים במקום אחד ובפורמט אחיד ובר השוואה.

במה אנחנו שונים מחנויות אחרות?

כל חנויות הרהיטים ואתרי האינטרנט יודעים מה הם מוכרים.
רוב חנויות הרהיטים ואתרי האיטרנט גם יודעים איך עושים את זה. בין אם הם הקימו את האתר בעצמם או בין אם הקימו להם את האתר במסגרת פרסום שנתי בדפי זהב ואין להם מושג איך לתחזק אותו, איך לעדכן מחירים ולהוסיף מוצרים חדשים.

אנחנו, ב”רק מזרנים”, מאמינים במה שאנחנו עושים! אנחנו יודעים למה הקמנו את האתר ולא כי לכולם יש וחייבים, אנחנו יכולים להגיד בדיוק מה היתה המטרה של האתר שלנו ולמה הוא הוקם. אנחנו עושים עסקים עם לקוחות כמונו, לקוחות שמאמינים במה שאנחנו מאמינים!

אנו ב-“רק מזרנים” זיהינו את הפער בין דרישת ורצון הלקוח לבין יכולתו של המוכר הממוצע לספק את המידע הנחוץ לרכישת מזרן, והחלטנו להתמקד בנישה הזו – להקים אתר אינטרנט (כבר בשנת 2009) עם כל האינפורמציה הדרושה לקבלת החלטה, עם כל חברות המזרנים המובילות ובמקום אחד.

בשונה מחנויות רהיטים וירטואליות אחרות, רק מזרנים הינה חנות נישה המתמקדת במכירת מזרנים ופתרונות שינה בלבד.

“רק מזרנים” היא לא רק חנות וירטואלית, יש לנו גם חנות פיזית – סניף אחד בלבד: אוהל יעקב 7 טבריה! ככה אנחנו מאפשרים לתושבי כל הארץ לקנות מזרנים במחירים של טבריה…

רוצים לדעת איפה מתחילים? היכנסו אל עמוד: מזרנים מומלצים וראו על מה המומחים ממליצים.

מעוניינים בפרטים נוספים?

מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם