מתלבטים? התאמה אישית של מזרן

טיפים לבחירת מזרן

על מה נדבר במאמר זה?

טיפים לבחירת מזרן מושלם

כידוע, האדם הממוצע מבלה כשליש מחייו בשינה. מתוך כך ברור מדוע עלינו להקפיד בעת בחירת מזרן ולמצוא מזרן איכותי ונוח המתאים למבנה הגוף ולהרגלי השינה שלנו. בחירת מזרון ברמת נוקשות לא מתאימה או באיכות ירודה עלולה להשפיע באופן משמעותי על תפקודנו באופן יומיומי ועלולה לגרום לכאבי גב, פרקים, ברכיים ולשאר בעיות גופניות. ישנן מספר נקודות שכדאי לקחת בחשבון בעת חיפוש מזרן, וכמה טיפים חשובים שכדאי לזכור, כך שגם אתם תוכלו למצוא מזרון מתאים, בריא והכי חשוב,נוח!

מזרן בתקציב המתאים לכם

בעת חיפוש מזרן איכותי חשוב לזכור כי לא כדאי לחפש את המזרן הזול ביותר – מאחר ובעת רכישת מזרון אתם מקבלים בין 10 ל-20 שנות אחריות, כדאי לחשוב על זה כהוצאה כספית לטווח הארוך. מזרן איכותי הוא כזה שיחזיק הרבה מעמד הרבה שנים, לא כזה שתצטרכו להחליף בשנה הקרובה וגם לא זה שתחליפו בחמשת השנים הקרובות. לפיכך, חשוב לקבוע מראש תקציב שבו תוכלו לעמוד, אך זכרו כי אם תמצאו מזרן מושלם שיעלה מעט יותר מהתקציב המתוכנן הרבה פעמים כדאי להתפשר ולהוסיף מעט כסף על מנת להרוויח את איכות החיים שמגיעה עם שינה טובה.

כיצד תזהו מזרן איכותי?

מזרון איכותי חייב לספק תמיכה לכל הגוף ולהתאים את עצמו לעמוד השדרה שלכם. על מנת לוודא זאת בדקו מאיזה חומרים מורכב המזרן אותו בחרתם, האם השכבות העליונות שלו עשויות משכבות לטקס או ויסקו. אולם הכי חשוב שתוודאו, אפילו מישיבה קצרה עליו, שרמת הנוקשות של אותו מזרון מתאימה לכם. זכרו, המזרן אמור להיות בנוי מליבה קשה ושכבות עליונות רכות בצורה כזאת הוא יתמוך בכל אזורי הגוף ומבלי לשקוע. את זאת תוודאו ע"י בדיקה שקל לכם להסתובב על המזרן מהבטן לגב ולהיפך.

נסו כל מזרן לפני רכישה

לפני כל רכישת מזרון ודאו כי לקחתם את הזמן שלכם, בדקתם את כל האפשרויות העומדות בפניכם ומעבר לכך- ודאו כי שכבתם על אותו מזרון שאתם מתכננים לרכוש. הוודאות הנחוצה לכם בעת רכישת מזרן נובעת לא רק מעובדות קרות וברורות אודות החומרים, המחיר או היצרן, אלא גם מהתחושה שלכם כאשר אתם שוכבים עליו. זכרו כי זהו מזרון עליו תשנו בכל לילה בשנים הקרובות – עליכם לוודא מראש כי הוא באמת נוח לכם. כמו כן, זכרו כי ברכישה באינטרנט, מרבית החברות מאפשרות לקחת מזרון הביתה ל-14 יום ניסיון באריזתו המקורית, מה שיספק אינדיקציה ברורה לנוחיותו.

מזרנים שתמצאו אצלנו:

מזרני קינג דייויד.

מזרני מנדלבאום.

מקווים שעזרנו, אם המידע במאמר תרם לכם, שתפו!

בברכה
צוות רק מזרנים – www.mizran.co.il – 1800-467-454

אהבתם? שתפו!
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

מאמרים שעשוים לעניין אותך

רק מזרנים - תמונה ראשית
המזרן הכי טוב!

המזרן הכי טוב שמנו לב שאנשים מחפשים בגוגל "מה המזרן הכי טוב בארץ?" או "מה המזרון הכי טוב בעולם?", אז החלטנו לנסות ולענות על השאלה

מזרן היברידי

מזרן היברידי – מה זה? האם הוא טוב? כמה עולה מזרן היברידי והאם הוא בכלל מומלץ? ננסה לענות על כל השאלות הללו ועוד…

בחירת מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת כשמה כן היא, הנה מיטה עם מנוע חשמלי שעליה מונח מזרן גמיש הניתן לכוונון מסעד הראש והרגליים. ישנם כמה יצרנים של מיטות מתכווננות בחו"ל.